Naszym priorytetem jest jak najszybsze i bezpieczne dostarczenie do Ciebie towaru. Zwykle realizujemy wysyłkę twojego zamówienia w ciągu 3 dni roboczych.
Koszty przesyłki zależą od wybranej formy wysyłki, rozmiarów, wagi i cen wybranego pośrednika dostarczającego przesyłki.


Zwroty:


W ciągu 14 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyn.


Jeżeli uznasz, że z jakiegokolwiek powodu otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań, a nie został uszkodzony, napisz o tym do nas wiwanda@onet.pl i odeślij przesyłkę w ciągu 14 dni od daty odebrania na nasz adres: Fundacja Kultury Naturalnej Wiwanda, ul. Skwer Kard. St. Wyszyńskiego 4/36, 01-015 Warszawa.


Po otrzymaniu towaru od Ciebie zwrócimy Tobie w ciągu 14 dni jego wartość przelewem na wskazane konto. Jednak zastrzegamy sobie prawo do dokonania przelewu po otrzymaniu zwrotu towaru i weryfikacji jego stanu.  Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania, uszkodzeń oraz powinien być w oryginalnym opakowaniu - jeżeli takie posiadał. Zwrot pieniędzy dotyczy wartości towaru - nie obejmuje kosztów przesyłek.

 


Zwroty i nieodebrane przesyłki.


a) Antykwariat nie przyjmuje żadnych przesyłek zwrotnych, reklamacyjnych itp, wysyłanych do Antykwariatu za zaliczeniem pocztowym;


b) w przypadku zwrotu niepodjętej w terminie przesyłki, Klient zobowiązany jest do ponownego wniesienia opłaty pocztowej za kolejne nadanie do niego przesyłki. Kwota opłaty pocztowej wynosi dwu krotność pierwotnych kosztów nadania. Po otrzymaniu przez Klienta informacji, iż przesyłka powróciła do Antykwariatu, Klient ma 7 dni na dokonanie wpłaty za ponowne nadanie przesyłki. Po tym terminie Antykwariat zastrzega sobie prawo do naliczenia kosztów bezumownego przechowywania lub przekazania na cele dobroczynne.


 
Jesteśmy dla Ciebie i działamy z myślą o Tobie, dlatego gwarantujemy dobre zakupy bez ryzyka.
 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.